Kondenser serpantin
Klima Serpantin Temizleyici 30Kg

Proees Klima Serpantin Temizleyici

Proees klima serpantin temizleyici; hava ile temas sırasında
oksitlenmiş, yağlanmış veya kir tutmuş olan boyanmamış alüminyum ekipmanların 3 -5 dakika içerisinde ilk günkü gibi parlak olmasını sağlar.

HEMEN SATIN AL

Klima Ve Serpantin Temizleyici Proees

Soğutma sistemlerinde serpantin ve fanların temizliği, iklimlendirme sistemlerinin iç temizliği, motor blokları ve boyanmamış alüminyum parçalar uygulama alanlarıdır. Önerilen uygulama alanlarında herhangi bir korozif etkiye neden olmaz.

Klima, ısıtma sistemleri ve alüminyum metaller, soğutma sistemleri, klima, serpantin ve ekipmanlar toz, duman, polen, organik kalıntılar, çevresel kir, gres ve yağ gibi pek çok dış etken sebebiyle kirlenir ve performans kaybına uğrar. Bu çevresel kirlerin giderilmesi ve yok edilmesi söz konusu olduğunda kimyasal temizleyicilere ihtiyaç duyulur. Proees klima ve serpantin temizleyici tüm çevresel kirleri kullanıldığı yüzeyi aşındırmadan hızlı ve etkili şekilde temizler ve parlatır. Asit ve fosfat içermez. Doğada biyolojik olarak parçalanır. Alkali bir üründür. Güçlü bir yağ sökücüdür. İçerdiği inhibitörler sayesinde alüminyum bakır, metal ve plastik yüzeylere zarar vermez. Su ile her oranda kolayca çözünür. Yoğun konsantrasyonundan dolayı ekonomiktir. Dikey yüzeylere yapışarak maksimum temizlik sunar. Alüminyum soğutma ve ısıtma sistemlerini tamamen temizleyerek enerji tasarrufu sağlar.

Proees Klima Temizleyici

Ürünü uygulama yapılacak kirin yoğunluğuna göre 1/3 veya 1/10 aralığında su ile seyreltin. Seyreltme oranı kirliliğin durumu ve yüzey ile doğru orantılı olup, kullanıcının inisiyatifindedir.

Uygulama
Püskürtme, daldırma veya silme yöntemiyle yüzeye uygulayın. Basınçlı yıkama makinasıyla da uygulama yapılabilir. Hazırladığınız solüsyonun 3 – 5 dakika yüzeyle reaksiyona girmesini bekleyin.
Uygulamadan sonra yüzeyi mutlaka su ile durulayın.
Yalnızca profesyonel kullanım içindir.

Klima temizliği 1lt temizleyici

MECKİM Klima Ve Serpantin Temizleyici PROEES 1 Kg / 6 Kg / 1 Kg x 12 Adet / 25 Kg olmak üzere özel ambalaj şekilleri ile sunulmaktadır.

Ürün üzerinde belirtilen koruyucu ekipmanları kullanınız. Uygulama esnasında ortam havalandırılmasının sağlandığından emin olunuz. Güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kapağı sıkıca kapalı şekilde kuru, serin ve havalandırmalı yerde muhafaza ediniz. 25 Kg’lık bidonları üst üste 2 sıradan fazla istiflemeyiniz. Kolileri 4 sıradan fazla istiflemeyiniz. 6 Kg’lık ve 1 Kg’lık ambalajları üst üste istiflemeyiniz.