Petek Temizleme Kimyasalı

Petek Temizleyici Proees 5Litre

Kombi Petek temizleme Kimyasalı Kombi tesisatı, merkezi ısıtma sistemleri , kalorifer kazanları, yerden ısıtma sistemleri ve güneş enerji sistemlerinde suyun geçtiği yüzeylerde oluşan kireç, pas, yosun, tortu ve benzeri zararlı mineralleri sistemin metal, plastik, alüminyum, pirinç ve kauçuk yüzeylerine zarar vermeden temizlemek için formüle edilmiştir.

Petek Koruma Kimyasalı

Kombi Petek Koruyucu 5Litre

Petek Koruma Kimyasalı Proees Merkezi ısıtma sistemleri,mobil ısıtma sistemleri,Yerden ısıtma sistemleri,kombi sistemleri,petek iç yüzeyleri,Kalorifer kazanları, buhar jeneratörleri ve diğer ısıtma sistemlerinde kireç ve tortu oluşumunun engellenmesinde kullanılır.

Buhar kazanı korozyon önleyici ve koruyucu

Buhar kazanı korozyon önleyici ve koruyucu

Buhar kazanı Korozyon önleyici Kullanılan su içerisindeki zararlı mineralleri etkisiz hale getirerek yüzeylerde kireç, tortu ve pas tabakası oluşumunu engelleyen ve yapısında koruyucu inhibitörler barındıran özel olarak formüle edilmiştir.

Soğutma Kulesi Korozyon Önleyici Proees

Soğutma Kulesi korozyon önleyici

Soğutma kulesi korozyon önleyici kullanılan su içerisindeki zararlı mineralleri etkisiz hale getirerek yüzeylerde kireç, tortu ve pas tabakası oluşumunu engelleyen ve yapısında koruyucu inhibitörler barındıran özel formülasyonlu konsantre SOĞUTMA KULESİ korozyon ve kışır önleyicidir.

Endüstriyel tip logar ve pimaş açıcı

Endüstriyel tip logar ve pimaş açıcı

Endüstriyel tip pimaş ve logar açıcı  Her türlü kanalizasyon logarı ve bunlara bağlı pimaş , pik döküm, metal hatlarda bulunan tıkanıklıklarda, hastane giderlerinde,tıkanmalara neden olmuş organik atık ve yağ kalıntılar üzerinde kullanıma uygundur.

Lavabo ve gider açıcı

Lavabo ve gider açıcı

Lavabo ve gider açıcı  Lavabo,Banyo ,Wc, Kanal Ve Herhangi Tahliye Gider Borularında Tıkanıklığa Sebep Olan, Pislik , Yağ Kalıntıları, Tuvalet Kağıdı, Hijyenik Ped , Tampon , Sigara İzmaritleri, Bez, Kıl, Tüy , Yün, Çay Atığı,Organik Atıklardan Oluşan Tıkanıkları Kolayca Eritir Ve Açar.

Chiller korozyon ve kışır önleyici

Chiller korozyon ve kışır önleyici

Chiller korozyon ve kışır önleyici kullanılan su içerisindeki zararlı mineralleri etkisiz hale getirerek yüzeylerde kireç, tortu ve pas tabakası oluşumunu engelleyen ve yapısında koruyucu inhibitörler barındıran özel formülasyonlu konsantre CHİLLER korozyon ve kışır önleyicidir.